“БЛАГОДІЙНИЙ” МЕДИЧНИЙ КИСЕНЬ ЗА ЗАВИЩЕНОЮ ЦІНОЮ: ЗЛОЧИННА ЗМОВА МОЗ ТА КРІОГЕНСЕРВІСУ

Скандал із дефіцитом медичного кисню в Україні не вщухає. На жаль, перерозподіл ринку між приватними гравцями на ринку медичного газу, прямо пропорційно впливає на термін життя хворих на Covid19 українців. Як пишуть ЗМІ, до схематозу втрутилося МОЗ. Тепер, крім того, що монополію на поставки кисню, завдяки корупції, вдалося завоювати столичній фірмі “Кріогенсервіс”, за дорученням МОЗ підприємство доставлятиме в лікарні “благодійний” кисень. Тільки не безкоштовно, а в п’ять разів дорожче, за звичайну ринкову ціну із закладеною вартістю, стверджують громадські активісти.

“Наразі меткомбінати країни та найбільші виробники кисню виділили благодійні обсяги для оперативного забезпечення лікарень. Але знову корупційні щупальця “Кріогенсервісу” не просто крадуть у лікарень гроші на доставку благодійного кисню від Ахметова та Фірташа, а й, по суті, керують відповідальними за кисень чиновниками МОЗ”, — повідомляють активісти ГО “Рух за чесну медицину”.

Проте, навіть за такої ситуації, кисень все одно не потрапляє вчасно до лікарень, про що свідчать численні заяви керівників обласних адміністрацій та опорних лікарень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.