ДАРНИЦЬКА ПОЛІЦІЯ НА БОЦІ ПІЩАНОЇ МАФІЇ?

Поліція Дарницького району знову не бачить кричущих порушень з боку фірми “Гідромеханізація”, яка в неконтрольованих обсягах вивозить в Бортницького кар’єру пісок. Вчора водій переповненої вантажівки ледь не збив одного з активістів на виїзді з кар’єру. Адже перевантажений транспорт зупинити було важче. Втім, поліція не бачить жодних порушень.

Приводом місцевих активістів для чергового виклику поліції стало систематичне наплювацтво на закон і на людей з боку фірми, що добуває тут пісок. Попри те, що фірма АТ “Гідромеханізація” неконтрольовано веде свою діяльність, через жадібність “бізнесменів” розбиваються дороги.

“Отримувати надприбутки за надмірні обсяги намитого піску їм замало. Вони ще й перевантажують вантажівки, якими вивозять пісок і таким чином розбивають дороги. Лише погляньте на ці дірки! Хіба можна назвати тепер це дорогою? Крім того, що ми вимушені щодня дихати пилюкою від кар’єру, то ще й машини за власні кошти лагодити через ці ями від їхніх вантажівок!” — скаржаться місцеві жителі.

І дійсно, вантажівки переповнені через край, відсутні захисні борти. Активісти з’ясували, що в деяких водіїв немає ніяких документів, тобто торгово-транспортних накладних. А в тих, що є, цифри написані з неба, зізнаються водії. На підприємстві журналістам пояснили, що рахують вагу піску “на око” — ковшами бульдозера. Хоча, згідно законодавства, в ТТН має бути чітко вказана вага. Але ж і вагового комплексу, який, до речі, обіцяли мешканцям встановити, на кар’єрі немає.

Патрульна поліція виїжджати на виклики, аби фіксувати дане правопорушення, відмовляється. Минулого тижня керівництво Дарницької поліції, в особі заступника начальника Дарницького УП ГУНП в місті Києві Віталія Острогляда, дало зрозуміти, що розбиратися з “Гідромеханізацією” вони не будуть. Залишається лише здогадуватися, якою сумою зумовлене таке зухвальство з боку Острогляда.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.