ДО УВАГИ ЖУРНАЛІСТІВ, КИЯН ТА МЕШКАНЦІВ БОРТНИЧІВ!

Як відомо, над Бортничами вже давно нависла проблема незаконного видобутку піску. Органи державної влади постійно ігнорували численні звернення Бортничан та не реагували на порушення, а видобуток піску продовжував заподіювати шкоду довкіллю і нормальному проживанню мешканців Бортнич (пошкодження будинків та доріг, проблеми з питною водою, постійний шум, зняття пилюки в повітря та багато іншого).

20 вересня 2021 року нас вперше почули, в результаті чого була проведена виїзна нарада за участі народних депутатів, депутатів Київської міської ради, представників правоохоронних та контролюючих органів влади.Саме тоді, місцевими мешканцями Бортничів були надані відповідні пропозиції щодо діяльності з видобутку піску в мікрорайоні та бажання про створення парково-відпочинкової зони. Натомість, жодна з таких пропозицій, на жаль, сьогодні не виконана.

В понеділок, 15 листопада 2021 року о 13:00 год буде проведена повторна виїзна нарада біля в’їзду в кар’єр піску № 7 в Бортничах (перетин вулиць Березнева та Лермонтова, неподалік зупинки громадського транспорту).

Не будьте байдужими та візьміть участь у виїзній нараді, адже, саме зараз громада зможе запитати у всіх присутніх представників влади: що ж було зроблено за ці два місяці для вирішення цієї гостроболючої проблеми мікрорайону”!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.