ГОЛОВА ФОНДУ ДЕРЖМАЙНА: ЙДУ, БО ВИКОНАВ СВОЇ ПЛАНИ

Дмитро Сенниченко, який займає пост голови Фонду Державного Майна України, йде у відставку. За його словами, це особисте рішення. Каже, що треба рухатись далі, бо свої плани вже виконав.

Як не дивно, але таке рішення голова ФДМУ прийняв майже одразу після приватизації заводу “Більшовик”. Насамперед, угода викликає багато питань, оскільки ціна, за думкою експертів, занадто низька. Ласий шматок у центрі столиці, площею більше 30 гектарів, була продана у приватні руки за 1,4 мільярди гривень. ЗАлишається тільки чекати, коли біля багатостраждального шулявського мосту, який “втомився”, виросте елітний багатоповерховий комплекс. 

І дійсно, Сенниченко, перебуваючи на посту голови Фонду Держмайна, виконав всі свої особисті плани. Починаючи від сумнівних угод по приватизації, закінчуючи “розкладанням яєць в усі кошики”. Адже розставляння своїх кишенькових керівників в державні підприємства надає можливість вимивати звідти кошти.

Верховна Рада має проголосувати за відставку чиновника. Вангуємо, що буде як завжди: одіозні посадовці йдуть у відставку, а їхні брудні справи залишаться на “розхльобування” наступному поколінню керівників. Щоправда, “розхльобувати” махінації “папєрєдніков” ніхто не буде. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.