“ПОДАРУВАЛА МАМА”: ЯК ЖИВЕ ОДІОЗНА СУДДЯ ПЕЧЕРСЬКОГО СУДУ ТЕТЯНА ІЛЬЄВА

Скандально відома суддя Печерського суду Києва Тетяна Ільєва стала фігуранткою журналістського розслідування. Журналісти знайшли в судді елітні автівки та нерухомість, на які в судді не було коштів. Однак, після початку будівництва маєтків, гроші на них їй подарувала мама і тітка. Обидві “скинулись” дівчинці на будинок та земельну ділянку, вартістю більше 4 мільйонів гривень.

Заміський маєток у Хотянівці поблизу Києва, як вказує Ільєва в декларації, коштує 1,8 млн грн. Земля ж під будинком в 24 сотки, на ринку коштує біля 2,5 мільйонів гривень. Гроші вона отримала в якості “подарунків” від мами і рідної тітки. Обидві займаються фермерським господарством, і, за інформацією журналістів, не мають відповідних до подібних “подарунків” доходів. 

Але і це не все. Суддя Печерського суду користується автівками преміум-класу. На початку листопада Ільєва придбала Range Rover, вартість якого на ринку сягає півмільйона гривень і більше. Також цього року суддя придбала MERSEDES-BENZ G55 та BMW X5. Загалом в автопарку родини є HONDA CR-V, Toyota Land Cruiser 200 Звісно ж, коментувати будь-що суддя відмовилась.

Тетяна Ільєва відома своїми рішеннями в гучних справах щодо топ-посадовців. В грудні 2020 року у справі Золочевського, Ільєва прийняла рішення, згідно якого Офіс Генерального Прокурора забрав в НАБУ та САП справу про мільйонний хабар. Ще тоді прокурори САП скаржились на таке рішення, оскільки було зроблено купу процесуальних помилок.

В березні цього року Ільєва наклала арешт на права інтелектуальної власності та заблокувала 12 інтернет видань за позовом екс-керівника “СпецТехноЕкспорт” Павла Барбула. ЗМІ згадували Барбула в контексті скандалу в Укроборонпромі (справа Свинарчуків). Також Ільєва прийняла купу рішень проти інтересів журналістів та антикорупційних діячів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.