ЗНОВУ ВКРАЛИ: МІНОБОРОНИ ЗАЛИШИЛОСЬ БЕЗ АРСЕНАЛІВ І БЕЗ ГРОШЕЙ

Після серії диверсій на військових арсеналах Міністерство Оборони України вирішило побудувати нові сучасні сховищаи. Проте, за 4 роки “будівництва” жодного зі 136 складів так побудовано і не було. В Міністерстві заявляють, що винні підрядники.

На місці нових арсеналів лише іржава арматура та бетонні “коробки”. З 2018 року жоден зі 136 будівель, які мав звести “Укрбуд” для військових, не був введений в експлуатацію. Всі об’єкти стоять недобудованими. Подекуди роботи навіть не були розпочаті. Але кошти на будівництво Міністерство перерахувало. Не багато, не мало, але мільярд гривень Міністерство Оборони передало двом компаніям з корпорації “Укрбуд”. Але виконавець робіт звинувачує Міністерство, мовляв, військові самі винні, бо не підготували майданчики. 

Насправді роботи припинились із початком скандалу про участь топ-менеджменту “Укрбуду” в незаконних оборудках з квартирами для Нацгвардії. Тривають суди, але перетрубації із правами власності на компанії з групи “Укрбуду” та мільярдні борги не вселяють надію. Отже, чекати завершення будівництва вкрай важливих для країни, в умовах війни, марно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.