“БУРШТИНОВИЙ” ПОЛКОВНИК НАПІДПИТКУ: ДАВАЙТЕ “ДОМОВЛЯТИСЯ”

І знову зашквар під чиновника Нацполіції. В Чернівецькій області патрульні зупинили авто полковника Поліції В’ячеслава Єфтенія, який сів за кермо напідпитку. Посадовець намагався “домовитися” з колегами: просив вимкнути камеру, не складати протокол і розійтися мирно, якщо посадить за кермо дружину.

Єфтенія називають “бурштиновим магнатом”. Зараз він займає посаду начальника управління стратегічних розслідувань Нацполіції в Одеській області, а до цього працював заступником начальника волинського управління боротьби з організованою злочинністю, згодом очолював житомирське і рівненське управління боротьби з організованою злочинністю. Яке дивне співпадіння, але Єфтеній через суд поновився на посаді. Судитись довелося, бо не пройшов переатестацію, а комісія рекомендувала його звільнити. 

“Організував (Єфтеній, — ред.) схему поборів із незаконних старателів та вступив у злочинний зв’язок із львівським авторитетом «Мордою» та злочинними лідерами – братами «Кепками», які контролювали незаконний видобуток бурштину. За короткий час всі нелегальні бурштино-копачі були «зорганізовані» і платили за «вхідний білет» на видобуток бурштину Єфтенію. Без його особистого дозволу ніхто не працював. Хто платив, той копав”, — пишуть про полковника у ЗМІ.

Доречі, їхав Єфтеній на заборонений знак, через що його й зупинили доблесні патрульні, в новенькому Mercedes G 63 AMG 2020 року, який коштує близько 200 тис. євро. Звісно, посадовець не вказав у його декларації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.