РАДНИКА ГОЛОВИ ДЕРЖЕКОІНСПЕКЦІЇ СПІЙМАЛИ НА ХАБАРІ

Екснардеп з фракції “Блоку Петра Порошенка” Андрій Немировський, який зараз працює радником Голови Державної екологічної інспекції, пообіцяв вирішити питання з дозвільними документами для приватної структури за 17 тисяч доларів. Таку суму радник чиновника мав отримати за видачу висновку оцінки впливу на довкілля Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України. 

Арешт провели співробітники Державного Бюро Розслідувань. «Наразі проводяться обшуки за місцем роботи та мешкання фігуранта, а також у приміщенні суб’єкта господарської діяльності, що надає послуги з оформлення та подачі документів для отримання висновків оцінки впливу на довкілля. Також перевіряється причетність до вказаного злочину службових осіб Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів та Державної екологічної інспекції», – додали в бюро.

Висновок оцінки впливу на довкілля чомусь дуже дорогий документ. Адже узгодити проект впливу на довкілля зазвичай дуже важко, бо підприємці часто не розуміють, як побільше заробити грошей на природних ресурсах, а потім усувати наслідки. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *