АНТИКОРУПЦІЙНИЙ СУД ЗААРЕШТУВАВ ЕКС-ДИРЕКТОРА УКРСПЕЦЕКСПОРТУ У СПРАВІ ПРО ЗАВОЛОДІННЯ ДЕРЖАВНИМИ КОШТАМИ

Слідчий суддя заочно заарештував колишнього Гендиректора державної “Укрспецекспорт” Дмитра Перегудова. На судове засідання екс-посадовець на з’явився. 

Судове засідання відбувалось за відсутності підозрюваного, тож, після його затримання і не пізніше, ніж через 48 годин з часу доставки до місця кримінального провадження слідчий суддя вже за участю цієї особи розгляне питання про застосування обраного запобіжного заходу або його зміну”, — йдеться у повідомленні Вищого Антикорупційного суду.

Перегудова підозрюють у привласненні майже 23 870 458 доларів (190 000 000 гривень) на контрактах з урядом Іраку та Казахстану. Перегудов, разом із тодішнім міністром оборони України Ігорем Саламатіним провернули оборудки із урядом Казахстану через офшорну компанію, яка взяла кошти, а угоду не виконала. Наразі Перегудов знаходиться під арештом в Бордо (Республіка Франція). Його не можуть доставити в Україну через кримінальну справу у Франції.

Нагадаємо, що Дмитро Перегудов працював на державний “Укрспецекспорт” ще за часів Кучми. При Ющенкові Перегудов займався військовими закупівлями для військових та правоохоронних структур. При владі Януковича корупціонер вже очолював “Укрспецекспорт”, коли й награбував майже 200 мільйонів гривень.,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.