ПІВДЕННИЙ МІСТ “ВТОМИВСЯ”? ЯК ЗАРОБЛЯЮТЬ НА РУЙНУВАННІ І РЕМОНТАХ СТОЛИЧНОГО МОСТУ

Столичний міст через Дніпро, який з’єднує лівий та правий береги, розсипається. Опори конструкції в жахливому стані, але міська влада продовжує реагувати на загрозу катастрофи “містячковими” латаннями.

В мережі опублікували фото опор Південного мосту, які, в буквальному сенсі, розсипаються, неначе мокрі кукурудзяні палички. Конструкція мосту, який почали зводити майже сорок років тому. Конструкція мостового переходу не передбачала двох речей: автомобільного потоку, який збільшився за тридцять років експлуатації мосту, щонайменше, вдесятеро. На стільки ж збільшився і трафік вантажного транспорту. Інша проблема — постійний видобуток піску з дна Дніпра в безпосередній близькості до Південного мосту.

“Нелегальні земснаряди розривають річку на частини, змінюючи русло Дніпра, ландшафт дна та конфігурацію берега. Вимиваючи величезні ями на дні річки, вони провокують зсув ґрунту. Зокрема, біля Південного мосту з’явилися западини, через що пішли тріщини на двох колонах шляхопроводу”, — розповідає голова Асоціації рибалок України Олександр Чистяков. 

Однак, столична влада досі не хоче бачити проблему, закриваючи очі на катастрофу, що наближається. В мерії виділяють кошти на безкінечне косметичне латання та зовсім не хочуть системно боротися із незаконним гідронамивом піску. 

Спершу наближені до київської верхівки заносять відкати за вимитий з-під мосту пісок, а потім інші “наближені” заробляють мільйони на ремонтних тендерах. У пацанів система працює: платники податків ремонтують мости, а столична влада заробляє як на його знищенні, так і на ремонтах.

Єдиний вихід — раз і назавжди заборонити вимивання піску в межах столиці та будівництво нових мостів через Дніпро. Інакше наслідки можуть стати вбивчими, в прямому сенсі, для тисяч людей, які опиняться в братській могилі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *