ГОЛОВА ФОНДУ ДЕРЖМАЙНА ПОКИ ЗАЛИШАЄТЬСЯ НА ПОСАДІ: РАДА ПРОВАЛИЛА ГОЛОСУВАННЯ

Верховна Рада не змогла проголосувати за відставку голови Фонду держмайна Дмитра Сенниченко. В деяких депутатів начебто “не спрацювали кнопки”, тому не вистачило необхідної кількості голосів. Сенниченко демонстративно подав заяву про відставку вдруге.

Навіть провладна “Слуга Народу” дала лише третину своїх голосів, хоча ініціатива зняти Сенниченко з посади, вірогідніше за все, належить саме ОП. Ходять чутки, що на Банковій прорахувалися щодо Сенниченком. Фонд держмайна провалив минулорічні плани на приватизацію і замість 12 мільярдів “приніс” держбюджету всього 5 мільярдів. 

Варто зауважити, що, поки діючий, голова ФДМ клянеться і божиться, що рішення про відставку ніяк не пов’язане з приватизацією Більшовика. Хоча, повірити в це дуже складно, бо угода коштувала всього лише 1,249 мільярдів, а аукціон тривав аж 10 хвилин.

Також проти Сенниченка відкрито аж шість кримінальних справ. Серед них епізод з продажу готелю “Дніпро”, справа про штучне банкрутство Електронважмашу, неправдиве декларування, порушення процедур формування переліку об’єктів приватизації та призначення занадто великої кількості заступників, що не відповідає вимогам законодавства. Та чи вийде Сенниченку вийти сухеньким з води?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *