А ЩО, ТАК МОЖНА БУЛО? В КИЄВІ ПРОДАЮТЬ БАГАТОКВАРТИРНИЙ ДІМ РАЗОМ З МЕШКАНЦЯМИ

У столиці продають багатоповерховий житловий будинок разом з його мешканцями. Будинок збудовано у 1983 році. Тепер банк, якому належить будівля, хоче позбутися нерухомості, разом із мешканцями. Як таке можливо?

“Промінвестбанк”, який належить росіянам, виставив на продаж дев’яти поверховий будинок із “гостинками” на продаж. Вартість будівлі, разом з його мешканцями та всім нажитим майном, продавець оцінив у 2 300 000 доларів. Про це повідомив адвокат Олексій Шевчук на своїй сторінці в фейсбук. 

У далекому 1996 році Фонд держмайна продав українському філіалу російського “Промінвесту” гуртожиток. Відтоді жителі будинку сплачують квартплату банку. А тепер, ймовірно, тримати на балансі такий будинок стало не вигідно, тому його виставили на торги. Тож банк вирішив продати його прямо з мешканцями.

Юристи, разом з мешканцями будинку, битимуться за перехід майна до комунальної власності. «Це буде один із найскладніших кейсів, але думаю, міська влада підтримає людей і забере будинок на баланс міста», — каже Шевчук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *