ЩО РОБИТИ В РАЗІ ПОСИЛЕННЯ ВІЙСЬКОВОЇ АГРЕСІЇ

Попри те, що більшість українців схильна сумніватися у політичних апетитах нашої сволочної сусідки, потрібно завжди бути готовими до будь-якого сценарію.

Перше, що треба зробити — виважено прийняти рішення, що ви і ваша родина буде робити в разі активних військових дій. Відштовхуючись від цього, підготуйте себе і ваших близьких. Це допоможе уникнути паніки, хаосу та витрат безцінного часу на збори та усвідомлення.

Проте, незалежно від того, який шлях ви оберете для себе, майте завжди під рукою зібрані речі першої необхідності: документи, гроші, засоби гігієни, змінний одяг, їжу швидкого приготування. Зробіть те саме для своїх дітей та батьків, родичів похилого віку.

Якщо ви вирішили долучитися до військового спротиву, зберіть все необхідне спорядження на перший час: засоби індивідуального захисту, зброю, військовий квиток, власні речі.

Дехто одразу планує виїхати за кордон. Не зважаючи на те, не можете ви захищати Україну, або не хочете, якщо прийняли рішення їхати — робіть це швидко та без паніки. Зберіть закордонні паспорти та необхідні речі. Чим організованішими ви будете, тим безпечніше буде для всіх.

ЗАГАЛЬНІ ПОРАДИ

Обговоріть з усіма членами родини, який сценарій ви обираєте і узгодьте свої дії.

Тримайте автівку, якщо маєте, заправлену, а зброю — почищену і з запасом набоїв.

Дізнайтесь, де у вашому районі є укриття. Розвідуйте місця та продумайте свій маршрут в разі необхідності дістатися в надійне місце.

Зробіть запаси необхідного, якщо у вас є маленькі діти: памперси, суміші, теплі речі.

В будь-якій ситуації зробіть для кожного невелику індивідуальну аптечку. Особливо це стосується людей, які страждають на хронічні хвороби та мають постійну необхідність в спеціальних препаратах.

Майте запасні засоби зв’язку: звичайний телефон старого типу, який довго тримає батарею стане ідеальним варіантом. Придбайте кілька стартових пакетів. 

Прослідкуйте за тим, щоб у вас були запасні засоби живлення.

Тримайте гроші готівкою.

Ведіть себе впевнено. Пам’ятайте, що піддаючись паніці ви лякаєте інших. Люди в стані страху завжди роблять помилки, а це може коштувати комусь життя! Україна переможе!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.