ПУТІН ВИЗНАЧИВСЯ ЩОДО УКРАЇНИ: ЧОГО ОЧІКУВАТИ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ?

Вчора ввечері президент Російської Федерації Володимир Путін підписав визнання “незалежності” так званих “Донецької та Луганської народних республік”. Якщо вчора мова йшла про українські території, захоплені російськими військами в межах існуючого фронту, то сьогодні апетити Путіна поширюються на всю Донецьку та Луганську області.

Після довготривалого спіча про Україну, яка всім зобов’язана Російській Імперії, Радянському Союзу та сучасній Росії, аж до визнання своїх кордонів, світ очікував на оголошення Україні війни. Проте, напряму цього не сталось. Хоча, тепер офіційне введення російських військ на територію нашої країни, буцімто “у поміч братім республікам”, є ніщо інше, як визнання військового вторгнення. 

Отже, найближчим часом російські війська почнуть нарощувати свої сили вже на лінії зіткнення без жодних приховувань. Провокації розпочались вже кілька днів тому. Тож, потрібно готуватись до просування російських збройних сил вглиб території України.

Міжнародні партнери, які так палко переживають за долю України, заговорили про чергові санкції. Принаймні, це вже добре. Але більше за все нам потрібна військова підтримка та мотивація Збройних Сил України.

Ми віримо в Україну, в її самобутню історію і перемогу! Най весь світ знає, що Україна не боїться ні Путіна, ні будь кого іншого! За нами правда, а значить — сила!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *